Sevgili benzin, Cirio thunders: “tüketim vergileri konusunda derhal harekete geçmemiz gerekiyor, aksi takdirde şirketler ölecek ve insanlar başarısız olacak

Haberler Pennsylvania

”Hükümet pahalı enerji hakkındaki spekülasyonları önlemeli, aksi takdirde şirketler ölecek ve insanlar başarısız olacak” dedi. Bu, Piedmont bölgesi başkanı Alberto Cirio’nun devlete başlattığı İtiraz olasılığı olmayan bir uyarıdır.

Tüketim vergilerine karşı Cırıo: “devlet müdahale ediyor”
Valinin artı işaretlerinde özellikle pahalı benzin bitiyor. Cirio, avantaj benzin ve bir “spekülasyon”, tüketim vergilerine konu üzerinde duruldu dizel yakıt fiyatlarındaki artış aramıştı ekolojik geçiş Roberto Cingolani için bakanın yardım alarak: “diğer Devletler müdahale ettiler de öyle yaptık: eğer benzin fiyatı kompozisyonu bugün bakarsanız, 0.70 Tüketim Vergisi ve KDV var. Her şeyin pahalı olduğu doğrudur, ancak yarısı devlete giden paradır”. “Sonsuza kadar olamaz o güçlü ve acil önlemler almak devlet için gerekli olduğu açıktır,” Vali devam etti.

Cirio: “hastanelerde enerji rasyonalizasyonu yok”
Hastaneleri yöneten bölge için de elektrik ve sürdürülemez maliyetler konusunda cumhurbaşkanı Piedmontese’ye güvence verdi: bölgenin hastane müdürlerinde rasyonalizasyon olmayacak: “hastanelerimiz var, bunlar gibi enerji yoğun yapılar yok. Piedmontese sağlığı için tüm hesapları yapıyoruz, bize büyük ciddiyet ve dikkat gerektiren yüksek artışlarımız var ”. ” Rasyonelleştirmeler mi? Hastanelerde değil, oradaki ışığı çıkaramayız. Garantili olmalı. Hepimiz bu anın geçmesi için çalışmalıyız, iki yıl süren pandemiden sonra bunu karşılayamayız “dedi.

Bir cevap yazın

Related Posts