Kurumsal bir e-posta seçerken nelere dikkat etmelisiniz

Haberler Pennsylvania

Ücretsiz e-posta kullanmamanın nedenleri basittir. Her şeyden önce, şirket her kuruşunu kurtarıyor gibi görünüyor. Kendi alanınızı kiralamak, yılda 40 krondan 100 krondan daha azına mal olur. Mantıken, bunu karşılayamayacak hiçbir serbest meslek sahibi veya şirket yoktur.

İkincisi, freemail ile farklı hizmetlere giriş yapmakta sorun yaşayabilirsiniz, çünkü genellikle yalnızca kendi alan adınızdaki e-postaların giriş yapması / yetkilendirmesi gerekir.

Son olarak, bir şirketin bir e-posta adresinin sonunda bir adı varsa, herkes kiminle iletişim kurduğunu hemen tanır. Son fakat en az değil, adresin düşmanca kötüye kullanılmasını önlemek kolaydır. Freemail’de benzer bir adres oluşturmak çok kolaydır. Şüphesiz hiç kimse sadık müşterilerinin ilk bakışta orijinal şirketten ayırt edilemeyen bir adresten spam almasını istemez.

1) barındırmaya karşı kendi sunucusu
Şirket kendi sunucusunu çalıştırma olanağına sahipse, e-posta göndermek için kesinlikle en güvenli seçeneğe sahiptir. Her şey sadece kendi kontrolü altında kalır ve hiçbir veri şirketten ayrılmayacaktır. Kendi sunucularınızı almak çok pahalıdır ve büyük şirketler için karşılığını verir. Çoğu işletme için bu aslında gereksizdir.

Küçük şirketler için güvenilir bir barındırma sağlayıcısı seçmek çok daha karlı. Sağlayıcı genellikle çok çeşitli seçenekler sunar. Seçerken esas olarak güvenlik, kullanılabilirlik garantisi ve yüksek güvenilirliğe odaklanmak önemlidir.

2) uyumluluk
Barındırma seçerken, sunulan çözümün mobil cihazlar için bile sürekli güncellendiğine dikkat etmeniz gerekir. Bugün, her çalışan e-posta gelen kutusuna ofis dışında bile erişebilmelidir. Ayrıca, mobil takvimler ve belge paylaşım seçeneklerine sahip bir e-posta çözümüne sahip olmanız da yararlıdır.

3) sağlanan alan
Deponun büyüklüğüne ilişkin gereksinimler, belirli firmaların gereksinimlerinden ve finansal yeteneklerinden farklıdır. Tabii ki, büyük şirketler, az sayıda çalışanı olan küçük şirketlerden çok daha fazla depoya ihtiyaç duyacaklar ve bunun için memnuniyetle fazladan ödeme yapacaklar. Bugün, pano kapasitesini otomatik olarak artırmakta bile sorun yok.

Barındırma seçeneği daha uygun maliyetlidir ve kaliteli bir sağlayıcı kesinlikle yüksek düzeyde gizlilik, güvenilirlik ve güvenlik için kendisini garanti edecektir. Ayrıca, kullanıcının sunucuyu yönetmesi gerekmez.

4) güvenilir sağlayıcı
Sonunda en önemli şey. Sağlam bir kullanılabilirlik, yüksek güvenilirlik ve güvenlik garantisi ile yıllarca kanıtlanmış deneyime sahip bir sağlayıcı seçmek gerekir. Aynı zamanda, ideal, herhangi bir zamanda mevcut olan ve müşteriyle ilgili herhangi bir sorunu çözmeye hazır bir sağlayıcıdır.

Cloud mail, benzersiz bir güvenlik yöntemi, Çek Dilinde sertifikalı teknik destek ve mükemmel finansal koşullarla e-posta hesaplarının profesyonel çalışması için çok etkili bir araç sunar. Fiyatı şimdi sadece ayda 375 krondan başlıyor. Fiyat, diğer şeylerin yanı sıra, piyasadaki en iyi güvenliği, sınırsız sayıda etki alanını, 7/24 kesintisiz müşteri desteğini ve zengin deneyime ve binlerce memnun müşteriye sahip deneyimli bir sağlayıcının garantisini içerir.

Bir cevap yazın

Related Posts