Abd Posta Servisi gecikmeleri ile ilgili Outdoor News okuyucularına mesaj

Haberler Michigan

Outdoor News bu haftanın başlarında, eyalet genelindeki okuyuculardan henüz gazetenin en son baskısını almamış birçok telefon aldı. Bu, ajansın web sitesinde vurguladığı İkiz Şehirler’deki ABD Posta Servisi’ndeki COVID ile ilgili personel eksikliklerinin ve dağıtım biriktirme listelerinin sonucudur.

Lütfen Outdoor News’un okuyuculara gecikmeden pişman olduğunu bilin, ancak hiçbir zaman son tarihi kaçırmadık ve gazetemizi her hafta aynı saatte USPS’ye teslim ediyoruz. USPS biriktirme listeleri boyunca çalışırken okuyuculardan lütfen bize karşı sabırlı olmalarını rica ediyoruz.

Teşekkürler ve mutlu yıllar.

Sonbaharın başlarında, çam siskins istifçilerinin kuzey devlet besleyicilerine inmesiyle başladı. Yaklaşık bir saka kuşu büyüklüğünde ve koyu çizgilerle kaplı kuşlar, 20 ila 50 kuşluk büyük sürüler halinde geldi. Ayçiçeği ve Nyjer geçici olarak tükendiğinde, istifçiler daha güneye yöneldi. Siskins ile birlikte kırmızı göğüslü nuthatches ve mor ispinoz sürekli bir akış geldi.

Kısa süre sonra kuş ağlarından akşam grosbeaks raporları gelmeye başladı ve birçok insan onları besleyicilerde görüyor veya uçarak duyuyor. Steroidler üzerinde bir saka kuşu gibi görünen kuşlar, en acemi kuş besleyicilerin bile dikkatini çekti. Raporlara göre Iowa ve Indiana’da akşam grosbeaks var.

Ve şimdi beyaz kanatlı haçlar çam kozalağı olan herhangi bir kozalağın tepesinde. Yakınlardaki bazı haçların ihbarını duydum ve onları bulmak için arabama binmek için dışarı çıktım. Kapıdan çıkar çıkmaz, bazılarını duydum ve mahallemdeki tüm ağaçlardaki çam kozalağıyla beslendim. COVID-19, insanlar evde sıkışıp kaldığı için yeni kuşçular getirdiğinden, ayçiçeği tohumlarıyla beslenen çapraz gagaların fotoğrafları, gaga deformitesi olan bir kuşları olup olmadığını merak eden insanlarla ortaya çıkıyor.

 

Bir cevap yazın

Related Posts